Sukces naszej biblioteki.

noc bibl.

Noc bibliotek z nagrodą...

Z radością informujemy, że jury konkursu Nocy Bibliotek i Platona w składzie: Joanna Górska – dyrektor ds. współpracy Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom (współorganizator akcji), Agnieszka Koszowska – redaktorka naczelna portalu biblioteki.org, koordynatorka projektów, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (współorganizator akcji); Małgorzata Mikulska – przedstawicielka Wydawnictwa HarperCollins (partner akcji), Robert Kozłowski – kierownik Działu Bibliotek firmy Platon – dystrybucja książek (mecenas akcji i partner konkursu), Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek, Centrum Edukacji Obywatelskiej (główny organizator akcji): zdecydowało o wyborze 100 bibliotek, które zorganizowały w tym roku  wyróżniające się Noce Bibliotek – plenerowe, stacjonarne, online i mieszane – i zrelacjonowały je na stronie nocbibliotek.pl.

Wybór był szczególnie trudny, a nagrodę za aktywność i kreatywność otrzymała również biblioteka naszej Szkoły, która mimo trudności podjęła się organizacji akcji w obowiązującym reżimie sanitarnym i pokazała, jak wspólnie tworzyć wyjątkowy „klimat na czytanie” .

Nagrodą są pakiety książek związanych z hasłem
i ideą tegorocznej akcji „Klimat na czytanie”.