Fantastyczny Konkurs Fotograficzny - wyniki

W ramach Dnia czytania Tolkiena biblioteka szkolna ogłosiła kt - zarówno dla klas I-III, jak i IV-VIII. Uczniowie w ramach konkursu mieli wysłać zdjęcia przedstawiające ich jako postać fantastyczną z  ulubionej książki, komiksu, filmu, serialu czy gry - superbohatera, wróżkę, czarodzieja, księżniczkę, elfa, krasnoluda czy inną - co tylko podpowie ich wyobraźnia!

Na konkurs nadesłanych zostało mnóstwo magicznych i niesamowitych postaci. Prace uczniów oraz ich zaangażowanie (przebranie, pozowanie, nawet makijaż!) zachwyciły na tyle, że poza przyznaniem miejsc I-III przyznana została również cała moc wyróżnień!

I miejsce - Sebastian Kobzarów (2b) - Pan Kleks

II miejsce - Michalina Pomiarowska (2c) - Czarownica z Królewny Śnieżki

III miejsce - Igor Prątnicki (1d) - Robot

Wyróżnienia: Marcelina Chańko (2b), Mateusz Fabian (1c), Antonina Kowalczyk (1d), Mateusz Wydmuszek (1b) oraz Wiktoria Wysota (1c)

Klasy IV-VIII

I miejsce - Aleksandra Skórniewska (4b) - Laila

II miejsce - Zuzanna Kuś (4d) - Pippi Pończoszanka oraz Wiktoria Zaleszczak (4c) - Kopciuszek

III miejsce - Tomasz Celmer (4c) - Pikachu

Wyróżnienia: Lena Horbacz (4d), Kajetan Pisula (4a), Maja Przybysz (6e), Malwina Szczęsna (4b), Mateusz Świderski (4b), Marcel Wielgórski (4d) Michał Wituszyński (7a) oraz Kacper Wroniecki (4d)

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym. Wasze nagrody zostaną Wam przekazane pod koniec roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do kolejnych akcji i konkursów organizowanych przez bibliotekę szkolną.

Aby obejrzeć cały album z fantastycznymi zdjęciami należy kliknąć w link poniżej:

ALBUM ZE ZDJĘCIAMI - FANTASTYCZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY