Wyniki szkolnego konkursu wiedzy o historii Polski

7.05. (piątek) odbył się szkolny konkurs wiedzy o historii Polski, przygotowany przez Annę Jerkę - nauczycielkę historii. Z powodu bieżącej sytuacji został on przeprowadzony online za pomocą platformy Microsoft Forms.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów, którzy zmierzyli się z 21 pytaniami otwartymi i zamkniętymi dotyczącymi historii Polski - od średniowiecza do czasów współczesnych. Wyniki osiągnięte przez uczniów były bardzo wysokie, a różnice pomiędzy konkretnymi miejscami minimalne.

I miejsce zajął Karol Szczęsny z klasy 6d

II miejsce zajęło aż 4 uczniów: Anna Baczyńska z klasy 6g, Jan Bodys z klasy 7e, Wojciech Frąckiewicz z klasy 7e oraz Jakub Kowalczuk z klasy 5b

III miejsce zajął Patryk Matuszkiewicz z klasy 7e

Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone przez wychowawców na koniec roku szkolnego, a wszyscy uczniowie otrzymają pozytywne punkty z zachowania.

Zachęcamy do udziału w kolejnych szkolnych konkursach.

Nauczyciele historii