Kochajmy zwierzęta!

Wycieczka i lekcja przyrody 1b...

Majowa wycieczka do Folwarku Podkowa.

więcej zdjęć

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na naszą wycieczkę do Małego Zoo. We wtorek, 16 maja, z dobrymi humorami i radością wyruszyliśmy w podróż. Przesącin przywitał nas chłodno i nieco pochmurnie. Po krzepiącym posiłku udaliśmy się na spotkanie z mieszkańcami Zoo. Pani przyrodnik z pasją opowiadała nam o swoich podopiecznych. Zdradziła nam też wiele ciekawych i śmiesznych tajemnic dotyczących zwierząt. Z uwagą słuchaliśmy wszystkiego, jednak najbardziej ekscytującym momentem była możliwość karmienia zwierząt – owiec i królików. Po spacerze był czas na zabawę na dużym i fantastycznym placu zabaw. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wszyscy na wizytę w McDonald’s. Dzieci mogły samodzielnie dokonać wyboru i zakupu swoich ulubionych przysmaków. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Klasa 1b i wychowawca Ewa Siwiera.