AUTOBUS SZKOLNY
Kursy autobusów szkolnych
Od 5 września 2023 r.
Dowozy na godz. 8:00
TRASA 1 (kurs wspólny z SP3)
6.45 Gryfino (wsiada opiekun)
7.10 Zaborze
7.12 Włodkowice
7.15 Steklno
7.18 Gajki
7.30 Nowe Czarnowo (sanatorium)
7:32 Pniewo (piekarnia)
TRASA 2 (kurs SP1)
7.20 Gryfino (wsiada opiekun)
7.25 Nowe Czarnowo (wieś)
7.30 Pniewo 1
7:33 Pniewo 2
7:35 Pniewo 3
TRASA 4 (kurs wspólny z SP3)
7.00 Gryfino (wsiada opiekun)
7.12 Krajnik
7.20 Krzypnica
7.22 Pastuszka
7.30 Żórawki, Żórawie (przystanek na przeciwko stacji paliw Moya)
Odwozy:
Kurs I (kurs wspólny z SP3)
- 12:45 SP1 – Nowe Czarnowo (sanatorium), Pniewo (piekarnia), Żórawie, Żórawki, Pniewo, Gajki, Steklno, Włodkowice, Zaborze
- 12:45 SP1 – Pniewo, Nowe Czarnowo, Krajnik, Pastuszka, Krzypnica
Kurs II (kurs wspólny z SP3)
- 14:45 SP1 – Nowe Czarnowo (sanatorium), Pniewo (piekarnia), Żórawie, Żórawki, Pniewo, Gajki, Steklno, Włodkowice, Zaborze
- 14:45 SP1 –Pniewo, Nowe Czarnowo, Krajnik, Pastuszka, Krzypnica
- Uczniowie dojeżdżający autobusem szkolnym zobowiązani są do posiadania podczas przewozu ważnej legitymacji szkolnej, natomiast dzieci z grupy przedszkolnej - zaświadczenia, że są wychowankami oddziału przedszkolnego. Legitymacja/zaświadczenie jest dla dziecka w czasie przejazdu biletem miesięcznym.
- W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
- W autokarze mogą być zajęte wszystkie miejsca siedzące.