Fantastyczny Dzień Czytania Tolkiena

To był dzień pełen różnorodnych atrakcji!

W piątek, 23 marca, świętowaliśmy w naszej szkole po raz kolejny Dzień Czytania Tolkiena. Z tej okazji biblioteka szkolna we współpracy z wyjątkowymi nauczycielkami przygotowała wiele fantastycznych atrakcji! Były konkursy, warsztaty, zajęcia i wiele innych!

W imieniu biblioteki szkolnej serdecznie dziękujemy wspaniałym nauczycielkom, które współtworzyły z nami to wyjątkowe wydarzenie – paniom: Annie Butryn, Agnieszce Janaszkiewicz, Pauli Jakubowskiej-Proficz, Agnieszce Kowalczyk, Annie Sieńczak i Olimpii Terebie. Specjalnie podziękowania kierujemy jednak do wszystkich osób, które wzięły udział w konkursach i zajęciach związanych z Dniem Czytania Tolkiena. Do zobaczenia za rok!

Pełną fotorelację ze szkolnych obchodów Dnia Czytania Tolkiena można znaleźć TUTAJ.