Sztafety przełajowe

Biegaliśmy ze zmiennym szczęściem...

więcej zdjęć

W czwartek 13.10.2022 r. odbyły się powiatowe zawody międzyszkolne w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny pod opieką nauczycielek wychowania fizycznego, Pani Agnieszki Janickiej oraz Pani Ilony Łapczyńskiej.

W kategorii Igrzyska Dzieci – dziewczęta - pobiegły: Beherova Tetiana, Figlarz Hanna, Horbacz Lena, Jednitzki Nicole, Kawicka Maja, Kurantowicz Natalia, Smulska Daria oraz Szymańska Maja. Dziewczęta po świetnym biegu wywalczyły bardzo dobre, drugie miejsce.

W zespole chłopców wystartowali: Denes Karol, Górecki Filip, Kobzarów Sebastian, Madejczyk Jeremiasz, Sitarski Nikodem, Szulc Błażej, Wichucki Mateusz, Zieliński Krystian.

Drużyna chłopców zdobyła miejsce czwarte.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynie dziewcząt pobiegły: Czajka Julia, Inglot Alicja, Kawczyńska Nela, Kowalczyk Małgorzata, Magadzia Aleksandra, Mitręga Karina, Senchyshyn Silviia, oraz Witek Łucja. Zawodniczki pobiegły bardzo dobrze, przez większość zmian prowadziły wyścig. Pod koniec zostały jednak wyprzedzone i zajęły trzecie miejsce.

W sztafecie chłopców, która zajęła piąte miejsce, wystartowali: Chańko Hubert, Desecki Filip, Jaźwiński Adrian, Lewandowski Oliwier, Szczęsny Karol, Tokarek Antoni, Wala Dominik, Węgrzyn Mateusz oraz Żarczyński Hubert.

Wszystkim którzy reprezentowali godnie naszą szkołę serdecznie dziękujemy i gratulujemy!