Awans do rozgrywek powiatowych

Wygraliśmy z SP3 7:0!!!

Dziewczęta wywalczyły awans!

Nasza szkoła awansowała do etapu powiatowego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w piłce nożnej. Zawody odbyły się 25.10.2022 r. na stadionie miejskim w Gryfinie. Do rywalizacji przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 3 z Gryfina. Podczas tego spotkania nasza reprezentacja od samego początku pokazała się z najlepszej strony, zdobywając bramkę już w pierwszej akcji. Dziewczętom nie przeszkadzał nawet rzęsisty deszcz, przez który ostatecznie przerwano mecz na kilka minut. Dobre prowadzenie piłki, niesamowite przyjęcia oraz podania doprowadziły drużynę do zwycięstwa z wynikiem 7:0. Do sukcesu przyczyniły się: Kozdra Wiktoria, Markowska Sandra, Piekarz Zuzanna, Porwit Oliwia, Trofimuk Yuliia, Voidiuk Anhelina, Witek Łucja wraz z opiekunem drużyny Panią Agnieszką Janicką.

Serdecznie gratulujemy awansu do etapu powiatowego i liczymy na dalsze sukcesy!