Chłopcy też awansowali do rozgrywek powiatowych

Wygrali wszystkie mecze!!!

Chłopcy awansowali do etapu powiatowego!

Reprezentacja chłopców awansowała do etapu powiatowego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Zawody odbyły się 27.10.2022 r. na stadionie miejskim w Gryfinie. Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 2 z Gryfina, Szkoła Podstawowa nr 3 z Gryfina oraz Szkoła Podstawowa z Widuchowej. Nasza szkolna drużyna wygrała wszystkie mecze. Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra w obronie, a także zgranie zespołu. W skład reprezentacji weszli: Andrych Konrad, Chańko Hubert, Desecki Filip, Galus Szymon, Grzywaczewski Marcin, Iwaniuk Jakub, Koczan Brayan, Lewandowski Oliwier, Wala Dominik, Welzandt Wojciech oraz Wilk Oliwier. Opiekunem drużyny była Pani Agnieszka Janicka.

Serdecznie gratulujemy awansu do etapu powiatowego i liczymy na dalsze sukcesy! Powodzenia!