Finał Powiatowych Mistrzostw w Piłce Ręcznej Chłopców

Chłopcy zagrają z najlepszymi w województwie!!!

Awans chłopców do etapu wojewódzkiego w piłce ręcznej!

Podczas etapu powiatowego chłopcy klas siódmych i ósmych spisali się rewelacyjnie. Szkolna drużyna SP 1 rozegrała dwa mecze. Pierwszy, z ekipą ze Szkoły Podstawowej z Chojny. Nasi zawodnicy wygrali z dużą przewagą bramek. W meczu o pierwsze miejsce zagrali ze Szkołą Podstawową nr 3 z Gryfina, która pokonała zespół ze Szkoły Podstawowej z Bań. Początek meczu był dość wyrównany. Po pierwszej połowie prowadziliśmy tylko jedną bramką. W drugiej połowie skuteczna obrona Szymona Galusa pozwoliła na wyrobienie przewagi nad przeciwnikiem. Wygrana dała chłopcom awans do ćwierćfinału wojewódzkiego! Brawo! W skład tego fantastycznego zespołu weszli: Andrych Konrad, Baran Wojciech, Białek Łukasz, Galus Szymon, Grzywaczewski Marcin, Jaźwiński Adrian, Lewandowski Oliwier, Pietrzyk Bartosz, Sławiński Aleksander, Wala Dominik, Welzandt Wojciech, Wilk Oliwier oraz Żarczyński Hubert. Opiekunem była Pani Agnieszka Janicka. Obecni byli także wierni kibice oraz cudowni rodzice - dziękujemy!

Gratulacje dla drużyny, trzymamy kciuki w dalszym etapie!