Sztafetowe sukcesy

Nasze podopieczne i nasi podopieczni biagali wybornie!

Dnia 12.05.2023 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Festiwalu Sztafet. Nasza szkolna reprezentacja spisała się wspaniale podczas zawodów, wykazując się nie tylko umiejętnościami i talentem ale również wspaniałym duchem walki oraz zaangażowaniem.

Chłopcy reprezentujący naszą Szkołę w składzie: Piotr Jaroszewski, Nikodem Sitarski, Paweł Szczęsny, Marek Wrzesiński zajęli 5. miejsce w Sztafecie 4x100 m.

W Sztafecie Szwedzkiej chłopcy w składzie: Krystian Zieliński, Szymon Miedziński, Marek Wrzesiński, Nikodem Sitarski i Damian Matuszewski zajęli 4. miejsce.

4. miejsce wywalczyły również dziewczęta w biegu 4x100 m - Tetiana Berehova, Lena Horbacz, Nicole Jednitzki oraz Maja Szymańska.

3. miejsce wywalczyli chłopcy: Adrian Jaźwiński, Wojciech Welzandt, Oliwier Lewandowski, Hubert Żarczyński w Sztafecie 4x100 m oraz w Sztafecie Olimpijskiej: Marcin Grzywaczewski, Dominik Wala, Wojciech Welzandt, Mateusz Pawłowski.

2. miejsce wybiegały dziewczęta w Sztafecie Szwedzkiej: Hanna Figlarz, Daria Smulska, Lena Horbacz, Maja Szymańska, Natasza Komosa oraz w Sztafecie Olimpijskiej: Julia Czajka, Aleksandra Magadzia, Sandra Markowska, Karina Mitręga i Nikola Włodarczyk.

1. miejsce i awans do Igrzysk Wojewódzkich wywalczyły dziewczęta w Sztafecie 4x100 m: Nikola Włodarczyk, Natalia Burghardt, Aleksandra Magadzia, Sandra Markowska.

Serdecznie gratulujemy !!!

Pełną fotorelację można znaleźć TUTAJ.

Opiekunowie: Sylwia Zabłocka i Agnieszka Janicka