Projektowo i tenisowo

Tenisowa odsłona projektu "Świadomie w przyszłość".

Kolejną odsłoną projektu ,,Świadomie w przyszłość" była zdrowa rywalizacja podczas turnieju tenisa stołowego klas 7 i 8. Dużą niespodzianką dla uczniów, jak również potwierdzeniem, że sport jest dobrym sposobem spędzania czasu, były odwiedziny Pana Burmistrza Mieczysława Sawaryna. Burmistrz opowiedział młodzieży, że on sam uczęszczał do tej szkoły i darzy te mury wielką sympatią i sentymentem. Nie mogło zakończyć się inaczej, jak rozegranym meczem pana Burmistrza z uczniami. Cały turniej pewnie wygrała klasa 8D, ale zwycięzcami byli wszyscy, bo mogli spędzić ze sobąpożyteczny czas w przyjemnej atmosferze.

Projekt "Świadomie w przyszłość" realizujemy we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gryfinie dzięki dofinasowaniu z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Galerię zdjęć z turnieju można znaleźć TUTAJ.

Tekst i foto: Aleksandra Misiuna-Gólcz