O higienie w ciekawy sposób

W kwietniu gościliśmy panią Natalię Korkuś, która poprowadziła interesujące zajęcia dla klas I-III.

23, 24, 25 kwietnia 2024 r. w ramach ,,Europejskiego tygodnia szczepień" oraz programu ,,Higiena naszą tarczą ochronną" odbyły się warsztaty dla uczennic i uczniów kl. I , II, III. Zajęcia przeprowadziła pani Natalia Korkuś z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gryfinie. Głównym celem spotkań było osiągnięcie znaczącej poprawy zachowań higienicznych wśród najmłodszych uczniów w obszarze  chorób zakaźnych. Poprzez praktyczne zajęcia dzieci wzbogaciły wiedzę z dziedziny zdrowia oraz przyswoiły i wdrożyły prawidłowe  przyzwyczajenia i nawyki higieniczno-zdrowotne. Zajęcia były bardzo ciekawe.

Więcej zdjęć z zajęć można znaleźć TUTAJ.

Tekst i foto: Ewa Granda