Mistrzostwa Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej ...

Walczyliśmy z sukcesem ...

Dnia 8 października uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w następujących konkurencjach lekkoatletycznych: biegi na dystansach:100m, 300m, 600m, 1000m, rozstawny (sztafeta) 4x100 m, skok w dal i pchnięcie kulą. Zawody miały charakter drużynowy. Reprezentacja dziewcząt w składzie:Gniłka Ada, Grąbczewska Hania, Deptuła Julia, Kuźma Julia, Matusiak Daria, Mazur Martyna, Mróz Natalia, Trzcińska Pola, Wichucka Oliwia, Wichucka Paulina, Wierzbicka Sandra, Kawicka Milena, Żelech Lena i Madejczyk Krysia zdobyła Wice Mistrzostwo Powiatu w Lidze Lekkoatletycznej. Srebrne medale dumnie zawisły na szyjach naszych uczennic. Reprezentacja chłopców w składzie Celmer Bartosz, Dobrowolski Tomasz, Hajduk Michał, Tokarek Franciszek, Karpiński Marcel, Kowalczyk Paweł, Majka Łukasz, Obłoza Dominik, Pankowski-Jankowski Krzysztof, Staszak Jan i Śniegowski Hubert ukończyli zawody na piątym miejscu w powiecie. Swoje konkurencje wygrali: Hania Grąbczewska bieg na 600m, Sandra Wierzbicka bieg na 1000m, Bartosz Celmer bieg na 1000m. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.