Sztafetowe Biegi Przełajowe

4 x podium i awans do szczebla wojewódzkiego!

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły 4 krotnie stawała na podium Sztafetowych Biegów Przełajowych, które zostały rozegrane po koronie gryfińskiego stadionu. 4 drużyny i 4 medale. Najmłodsi nasi uczniowie (klasy V-VI), zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli brązowe krążki: Kalina Grabowska, Julia Czajka, Daria Hołubowicz, Alicja Inglot, Malwina Kosiorek, Małgorzata Kowalczyk, Karina Mitręga, Łucja Witek, Martyna Wójcicka, Justyna Ziemichód, Hubert Chańko, Filip Desecki, Marcel Dzikiewicz, Kamil Matusiak, Marcin Grzywaczewski, Oliwier Lewandowski, Damian Matuszewski, Mateusz Pawłowski, Antoni Tokarek, Dominik Wala, Jeremiasz Madejczyk. Reprezentacja chłopców klas VII-VIII do ostatniej zmiany walczyła o pierwszą pozycję. Po emocjonującym biegu ostatecznie ukończyła wyścig na drugim miejscu. Srebrne medale dla szkoły i tytuł Wice Mistrzów Powiatu zdobyli: Paweł Kowalczyk, Hubert Śniegowski, Jakub Desecki, Bartosz Celmer, Tomasz Dobrowolski, Marcel Karpiński, Jan Staszak, Dominik Obłoza, Piotr Ragan i Franciszek Tokarek. Zdecydowaną przewagę nad kolejnymi drużynami w biegu sztafetowym miały nasze reprezentantki z klas VII-VIII. Zdobyły ją na 2 zmianie i na kolejnych już tylko powiększały. Tym samym: Hanna Grąbczewska, Adrianna Gniłka, Milena Kawicka, Julia Deptuła, Daria Matusiak, Oliwia Wichucka, Julia Kuźma, Agnieszka Ulaszewska, Paulina Wichucka, Sandra Wierzbicka i Lena Żelech zostały Mistrzyniami Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Dziewczęta zapewniły sobie awans wojewódzki, stypendium sportowe burmistrza miasta Gryfina i na pamiątkę otrzymały najcenniejsze - złote medale. Gratulujemy!