Piknikowa integracja 1a

Bardzo przyjemny czas ze swoimi bliskimi spędziła klasa 1a podczas klasowego pikniku.

W piątek 3 czerwca miał miejsce rodzinny piknik uczniów klasy 1a, którzy przyszli ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Pogoda była idealna! Dzieci, a nawet niektórzy dorośli aktywnie spędzali czas. Były zabawy z chustą, gra w piłkę i badmintona, rzuty do celu, a nawet strzelanie! Ci, którzy wolą inną aktywność, mieli możliwość wykonania pracy plastycznej. Chętni mogli wykonać sobie rysunek na ciele. Przy ognisku można było upiec kiełbaskę i pianki, a na spragnionych czekał poczęstunek. Miło było patrzeć na radość dzieci i zadowolonych rodziców, którzy na pewno jeszcze bardziej się zintegrowali.
Wychowawczyni – Beata Chomicka wraz z nauczycielką wspomagającą – Justyną Kalinowską bardzo dziękują wszystkim za organizację, przybycie i świetną zabawę:)

Tekst i foto: Beata Chomicka

Galeria zdjęć z pikniku dostępna jest TUTAJ.