Szkolne Wybory Książek 2022

Czego mogły dotyczyć wybory, zorganizowane przez naszą bibliotekę szkolną? Oczywiście książek!

W związku z realizacją w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, biblioteka szkolna ogłosiła akcję pod hasłem „Wybory Książek”. Od 6 do 15 czerwca każda uczennica oraz każdy uczeń mógł zapisać na kartce 5 propozycji najciekawszych ich zdaniem książek, które powinny się zjawić w bibliotece szkolnej. Łącznie oddano 474 głosy na ponad 200 tytułów!

Bardzo dziękujemy za aktywność i zaangażowanie głosujących uczennic i uczniów! Z pewnością Wasze książkowe propozycje staną się inspiracją do zakupów i działań naszej szkolnej biblioteki!

Tekst i foto: Krystyna Twardy, Adrian Kopp

Szczegółowe wyniki i fotorelacja znajduje się na stronie naszej biblioteki szkolnej. Wystarczy kliknąć TUTAJ.