Powiatowe zawody lekkoatletyczne

Nasza szkolna reprezentacja spróbowała swoich sił w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców.

Dnia 28.09.2022r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze wspaniałe zawodniczki wzięły udział w następujących konkurencjach: Anna Baczyńska w biegu na 100m, Julia Czajka w biegu na 600m, Alicja Inglot w pchnięciu kulą, Małgorzata Kowalczyk w biegu na 300m, Aleksandra Magadzia  w pchnięciu kulą, Karina Mitręga w biegu na 100m, Nela Mleczak w biegu na 600m, Oliwia Szynal w skoku w dal, Nikola Włodarczyk w skok w dal oraz w sztafecie 4x100m (Ania, Alicja, Karina i Nikola). Natomiast nasi niezwykli zawodnicy reprezentowali naszą szkołę w: biegu na 100m - Filip Desecki, biegu na 1000m - Karol Szczęsny oraz w pchnięciu kulą - Aleksander Dąbrowski. Drużyna dziewcząt zajęła IV miejsce, a chłopców V.

Serdecznie gratulujemy !!!

Opiekun: Sylwia Zabłocka