Wyniki konkursu wiedzy o Marii Dąbrowskiej

Konkurs poświęcony patronce szkoły rozstrzygnięty!

18.05. odbył się coroczny szkolny konkurs wiedzy o patronce naszej szkoły – Marii Dąbrowskiej, organizowany przez bibliotekę szkolną. Uczennice i uczniowie zmierzyli się z niełatwym testem, opartym na informacjach zawartych na gazetce, przygotowanej przez szkolnych nauczycieli bibliotekarzy. Konkurs miał na celu propagowanie wiedzy o patronce naszej szkoły oraz rozbudzenie zainteresowania literaturą. Na gazetce szkolnej, oprócz wydrukowanych informacji o Marii Dąbrowskiej znalazł się również kod QR, za pomocą którego można przenieść się do wirtualnego padletu, pełnego cyfrowych informacji o pisarce.

Z wielką przyjemnością prezentujemy konkursu:

I miejsce zajął Piotr Jaroszewski z klasy 5D

II miejsce zajął Sebastian Kobzarów z klasy 4B

III miejsce zajął Hubert Chańko z klasy 8H

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy! Zwycięzcy zostaną nagrodzeni w czerwcu książkami, a wszystkie uczestniczki i wszyscy uczestniczki otrzymają dodatnie punkty z zachowania.

Tekst i foto: Adrian Kopp