Majowo, wiosennie i ekologicznie w klasach I-III

Zrealizowaliśmy ostatnie zadania z ogólnopolskiego projektu „Z darami natury świat nie jest ponury”.

Zadanie nr 1 „Ekologiczna gra matematyczna” wykonała kl. 3c.

Wychowawczyni kl. 3b zorganizowała swoim uczniom konkurs ekologiczny realizując zadanie nr 8 „Ekokonkurs”.

Kl. 3c w plenerze wykonała rzeźbę z naturalnych materiałów realizując zadanie nr 10 „Rzeźba z natury”.

Uczniowie kl. 3d sadzili ozdobne rośliny na szkolnej rabacie wykonując zadanie nr 11 „Zaczarowany ogród”.

Zadanie nr 12 „Szałasowelove” zrealizowała kl. 3c budując w terenie szałas.

Zadanie nr 13 „Patykiem pisane” wykonała kl. 3a.

Klasy 1b i 3a kreatywnie wykorzystały puszki po napojach realizując zadanie nr 14 „Pusta puszka”.

Kl. 3c wykorzystując do malowania szmatki, wykonała zadanie nr 15 „Malowanki-szmacianki”.

Uczniowie kl. 2a korzystając z pięknej pogody i kwiecistej łąki zrealizowali zadanie nr 16 „Boso przez świat”.

Klasy 2a i 3d będąc na przyrodniczych warsztatach w Ogrodzie Dendrologicznym w Glinnej, wykonały zadanie nr 20 „Leśne ludki” - nauczanie outdoorowe.

Wszystkim Nauczycielkom i Uczniom biorącym udział w projekcie, serdecznie dziękuję za współpracę.

Fotorelację z zajęć można znaleźć TUTAJ.

Tekst i foto: Beata Chomicka