Jest dobrze, czy będzie lepiej?

Podsumowaliśmy naukę w I półroczu - kl.IV-VI.

więcej zdjęć

W czasie apelu przygotowanego przez klasę 6a podsumowaliśmy naszą pracę w I półroczu roku szkolnego 2023/2024. Krótko, bo tylko przez cztery miesiące zdobywaliśmy wiedzę. Są wśród nas uczniowie, którzy swoim zaangażowaniem w naukę uzyskali wysokie wyniki poparte bardzo dobrym zachowaniem. Tylko nieliczni uzyskali stuprocentową frekwencję oraz zostali laureatami konkusów. Wyróżniliśmy tych uczniów pamiątkowymi dyplomami wręczonymi przez panią dyrektor Marzenę Jabłońską. Najlepsi otrzymali stypendia ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino Mieczysława Sawaryna. Składamy wszystkim wyróżnionym serdeczne gratulacjie i mamy nadzieję, że wasze grono zmacznie się powiększy w drugim półroczu. Powodzenia i pamiętajcie, że uczycie się dla siebie i własnej przyszłości.