Mistrzowie powiatu!

Wielki sukces w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców!

W czwartek 25 kwietnia, po wcześniejszym uzyskaniu awansu zwyciężając jesienią na szczeblu rejonowym, nasza szkoła brała udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. Rozegraliśmy wyrównany mecz półfinałowy z drużyną z Chojny. Przez chwilowe rozkojarzenie w szykach obronnych straciliśmy bramkę w pierwszych minutach. Cały mecz goniliśmy wynik. Udało się pod sam koniec. W dogrywce mieliśmy kilka niewykorzystanych okazji, po której w rzutach karnych nasi strzelcy oraz bramkarz spisali się świetnie. Finał z SP nr 3 Gryfino ułożył się już korzystniej dla nas. Po objęciu prowadzenia stopniowo budowaliśmy przewagę czego efektem jest zdobycie Mistrzostwa Powiatu Gryfińskiego oraz awans do etapu regionalnego.

Bramki strzelali: Nikodem Sitarski, Marek Wrzesiński, Dawid Jasiński, Piotr Jaroszewski, Hubert Nawrocki
Ponadto grali: Niski Julian, Krzan Wiktor, Mikulski Jakub, Wichucki Mateusz, Laskowski Jakub

Wyniki: SP 1 - Chojna 1-1 (karne 4-2)
SP1 - SP 3 4-1